RPG Fan: Opisy, Recenzje, Artykuły, Nowości o Najlepszych Grach RPG.

RPG Fan, Forum Dla Fanów Gier RPG.


#1 2009-02-17 18:07:16

Malbert

Moderator / Redaktor

Zarejestrowany: 2009-02-11
Posty: 49
Punktów :   

Wasze hobby

Czyli co robicie w wolnym czasie ^^


(...) Szukają zwycięstwa, rozbite oddziały...

Offline

 

#2 2009-02-22 14:30:09

Chemikal

Uczeń

Zarejestrowany: 2009-02-22
Posty: 21
Punktów :   

Re: Wasze hobby

W wolnym czasie najczęściej w coś gram. Lub w wakacje gram w gałę

Offline

 

#3 2009-02-22 23:53:27

Geralf

Moderator ds. technicznych

9270143
Zarejestrowany: 2009-02-11
Posty: 24
Punktów :   
Jakiego systemu operacyjnego używasz?: Każdego po trochu x)

Re: Wasze hobby

Ostatnio zacząłem interesować się kartami. Nie nie chodzi o jakieś pokemony z Lays'ów czy inne tego typu chitosy. Chodzi o "magiczne" sztuczki karciane. Już nauczyłem się około 6 w tym kilka całkiem trudnych do wykonania. O kompach (nie gry tylko HARD i SOFT) nie będę mówił. Mam też zamiar kupić sobie gitarę i uczyć się grać, ale na razie cienko z kasą więc trzeba poczekać .

Offline

 

#4 2009-02-23 15:10:59

Malbert

Moderator / Redaktor

Zarejestrowany: 2009-02-11
Posty: 49
Punktów :   

Re: Wasze hobby

Jaką masz zamiar kupic gitarę? Jak coś to do mnie xD Więc w wolnym czasie uprawiam różne sporty, interesuję się informatyką (tego nie będę zanadto rozwijał, wiadomo o co chodzi), grami komputerowymi, książki(jedna z moich pasji ) i gitara. Gra na gitarze klasycznej gwoli ścisłości xD

PS. Co do wyboru gitary, to jak coś przesyłaj mi linki ze zdjęciami takowej gitary itp. Pomogę. Jak nie będę wiedział, to dam ci gg kumpla który na wyborze gitar zna się dużo lepiej ode mnie


(...) Szukają zwycięstwa, rozbite oddziały...

Offline

 

#5 2009-02-23 15:26:48

Chemikal

Uczeń

Zarejestrowany: 2009-02-22
Posty: 21
Punktów :   

Re: Wasze hobby

Ja lubię czasami w pokera zagrać Oraz w szachy

Offline

 

#6 2009-02-23 23:51:59

Geralf

Moderator ds. technicznych

9270143
Zarejestrowany: 2009-02-11
Posty: 24
Punktów :   
Jakiego systemu operacyjnego używasz?: Każdego po trochu x)

Re: Wasze hobby

Grę w pokera ciężko nazwać hobby. Grać też lubię (szczególnie na zapałki ew. fanty z dziewczynami ), ale nie jestem jakimś maniakiem.

Oraz w szachy

Chwali się. Już nie wiele osób z młodszych pokoleń wie jak w to grać xD .

Malbercie drogi. Co do gitary na razie zamierzam się uczyć na klasycznej (rodzaj nie robi mi większej różnicy). Potem się zobaczy.

Offline

 

#7 2009-02-24 16:28:13

Malbert

Moderator / Redaktor

Zarejestrowany: 2009-02-11
Posty: 49
Punktów :   

Re: Wasze hobby

Czyli na takiej jak moja ;p Wiesz, rodzaj-to jest różnica. Bo albo decydujesz się na granie na klasyku albo na elektryku. Jak grasz na klasyku, to jak nauczysz się już trochę grac to można sobie kupic akustyka lub elektro-akustyka. A na gitarze klasycznej gra się fajnie, ale nie myśl, że wszystkiego nauczysz się z tutoriali i filmików ;p Ja chodzę na prywatne lekcje no i... Hm, no cóż-było fajnie, ale teraz nie mam czasu i wychodzi kicha, bo dostałem już parę pał za to, że nie nauczyłem się takiej i srakiej piosenki na lekcję


(...) Szukają zwycięstwa, rozbite oddziały...

Offline

 

#8 2009-02-24 19:54:31

Geralf

Moderator ds. technicznych

9270143
Zarejestrowany: 2009-02-11
Posty: 24
Punktów :   
Jakiego systemu operacyjnego używasz?: Każdego po trochu x)

Re: Wasze hobby

No, jak znasz nuty, i wiesz jak je grać to nie musisz chodzić na lekcje xD . A do nauki podstaw lepszy jest klasyk. Poza tym. Ja to traktuję jako hobby, a nie coś czym chciałbym się zajmować, więc będę grał albo dla "chilu" (uspokojenia się) albo żeby panienki poderwać xD .

Offline

 

#9 2009-02-24 20:19:10

Gorzałt

Wiedźmin Master

6913314
Skąd: Inowrocław
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 37
Punktów :   
Twoja ulubiona gra?: Wiedźmin
Jakiego rodzaju muzyki słuchasz?: Metal
Jakiego systemu operacyjnego używasz?: XP/Vista

Re: Wasze hobby

A ja grywam na Gitarze elektrycznej ^^ ... Zachwycam się Justyną xDDD.... i... coś tam sobie popiję xDD


Typowy rozkład zajęć xD



Administrator Forum
Kontakt:
E-mail: milten5@gmail.com
Gadu-Gadu: 6913314
AQQ: Gorzałt_Milten@aqq.eu

Offline

 

#10 2009-02-24 21:33:24

Malbert

Moderator / Redaktor

Zarejestrowany: 2009-02-11
Posty: 49
Punktów :   

Re: Wasze hobby

xD Nagraj jakiś cover Gorzałt ;p No, a prawda, że lepszy jest klasyk dla początkującego. Ale nie myśl że nuty są łatwe-wśród tych cholernych krzyżyków i piździków można się pogubic. Jak w tych zafajdanych walczykach dochodzą basy, to o wiele łatwiej jest grac z tabów niż z nut. Tyle, że jak skończysz szkołę i znasz wszystkie nuty to możesz samemu sobie rozpisac piosenkę ze słuchu nie zaglądając do żadnych tabów. Z piosenek Metallici łatwe jest Nothing Else Matters-fajna piosenka, fajnie brzmi i nie jest trudna. Ale muszę powiedziec jedno-mimo tego, że mam w tej chwili pewną niechęc w sobie do tych prywatnych lekcji, to bez podtsaw tam nabytych nie zagrałbym niczego ;p


(...) Szukają zwycięstwa, rozbite oddziały...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.legionxiii.pun.pl www.teenbookforum.pun.pl www.clubpenguin.pun.pl www.fifateam.pun.pl www.soldierspolish.pun.pl